Witaj nieznajomy!  / Rejestracja
Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian ;)
Witam,

Co do spraw bieżących to brakuje tematu który mnie nurtuje od lat dlaczego nie ma chodnika od przystanku do Szkoły? Dzieciaków sporo na wsi. Aut jeszcze więcej i ruch spory a więc chodnik plus ścieżka to byłoby bezpieczniej dla pociech.
Dodatkowo pytałem Wujta dlaczego nie mamy na naszej ulicy placu zabaw? Była możliwość wykupienia gruntów naprzeciwko Marata ale kupił Sławek. Bo gmina nie była zainteresowana. Jest plac zabaw koło szkoły ale to za mało... i za daleko aby młode mamy z wózkiem po ruchliwej ulicy paradowały.

Musimy mieć na naszej ulicy plac zabaw. Wykupienie kawałka ziemi przez gminę. Spostrzeżenia moje są takie że mało jest integracji wśród młodzieży i wśród maluchów. A także i starszych. Plac zabaw plus skwer z siłownią zewnętrzną, kilka ławeczek, stoliki i same korzyści dla wszystkich.  Smile

Zagospodarowanie terenu przy dawnej mleczarni, było boisko i aktywowało młodszych jak i starszych. Dlaczego nie można wyrównać terenu i znów niech będzie tam boisko, Sam pojechałbym pokopać piłkę.Ruszyć sprzed komputerów i smartfonów tych młodszych... Budżet potrzebny niewielki. Mamy wsparcie Elinu a mają ciężki sprzęt więc koszty mniejsze.

Byłem w tej sprawie jeszcze za czasów poprzedniego Wójta. Brak reakcji. Smutne ale prawdziwe jest to że Wola Makowska jest na marginesie gminy. Budżet najniższy i zakres jakichkolwiek prac czy też zmian u nas znikomy. Mimo iż mamy Fungis i Elin a płacą oni gigantyczne podatki.

Dodatkowo myślę że pomogliby w budowie placu zabaw, boiska jak i w wsparciu przy realizacji chodnika.

Reasumując:
- chodnik do szkoły chciaż od skrzyżowania
- plac zabaw + siłownia vel skwer dla mieszkańców
- dodatkowo boisko obok szkoły

Piotr S
Odpowiedz
Zgadzam sie w 100% z rozmowca powyzej.  ?
Odpowiedz
Popieram
Odpowiedz
Jak dla mnie wszystko jest idealnie. Nie czuję potrzeb dalszych zmian, ale wiem, że pewnie nastąpią. I jedyne co sobie potrafię wyobrazić, to jakaś transformacja w interaktywny serwis, portal....bo możliwości usprawniania forum kiedyś się kończą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Forum mieszkańców gminy Maków

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

User Links