Witaj nieznajomy!  / Rejestracja
Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem komunikacji zbiorowej
Witam.
Na prośbę jednej z zatroskanych mieszkanek Sielc Prawych zamieszczam na Naszym forum nowy temat: "Problem komunikacji zbiorowej".

Jako, że już od wielu lat mieszkańcy tej wsi borykają się z brakiem dostępu do autobusu, warto zastanowić się czy dostęp do komunikacji zbiorowej dla ludzi mniej zmotoryzowanych jest w ogóle możliwy. Tzw "Busy", kursujące na trasach Łowicz- Skierniewice, są dobrane w taki sposób, że omijają zupełnie tę część naszej gminy. Tym samym, na przykład, osoby starsze, dla których jazda rowerem do miasta nie jest już niedzielnym spacerkiem a raczej wyprawą pełną przygód i niebezpieczeństw, skazane są na pomoc sąsiadów i innych dobrych ludzi. 
Inną sprawą jest fakt aktualnych opłat za przejazd z Woli do Skierniewic - jednak MZK na takiej samej trasie wyznaczało cenę biletów około połowę niższą niż obecna cena "konkurencji". Czy to stało się powodem wycofania autobusów MZK z naszych wsi? Czy dofinansowanie z gminy byłoby aż tak wysokie? Czy oferta złożona przez MZK była nienegocjowalna? Pytań w tym zakresie rodzi się mnóstwo... Ale czy kiedykolwiek doczekamy się odpowiedzi?
Co sądzicie?

W imieniu zainteresowanych tym tematem mieszkańców
Robert Maciejak
Odpowiedz
Witam Mam pewien problem z PS3, a dokładniej z komunikacją z TV- wszytko podłączone, kable powciskane, odpowiednie kanały powybierane, ale gdy włączam konsolę brzmi normalnie, wszystko jest OK to nie mam żadnej komunikacji z TV. Próbowałem zarówno na zwykłym kablu, jak i HDMI, na obu nic się nie dzieje. Wie ktoś może, co się stało? Jak to rozwiązać?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Forum mieszkańców gminy Maków

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

User Links